Rekomendacje

Tomasz Malinowski

Head Global Artwork
at Novartis

It was a big pleasure to work with Dagmara on set of global projects (btw: success stories only!)
How I see Dagmara during this professional journey:
“The Volcano of energy” with perfect skills of: defining priorities, organizing, effective project operation which leads her to defined goals in a smooth way.
I wish you a LOT of successes and I admit that I hope our professional paths will cross again sometime!

Przemysław Młudzik

Category Manager Packaging

Zastanawiam się czy mogłem sobie wymarzyć lepszego menadżera zarówno na początku jak i w dalszej części mojej przygody zawodowej i tak naprawdę mam niedoparte wrażenie, że trafiłem najlepiej jak tylko mogłem. Z jednej strony w pierwszych miesiącach Dagmara była dla mnie niezwykle kompetentnym, bezpośrednim w przekazie, komunikatywnym, wymagający, aczkolwiek zawsze sprawiedliwym liderem z ogromnym wyczuciem do delegowania zadań, ale również udzielania wsparcia w trudniejszych momentach. W kolejnych latach nasza relacja ewoluowała a ja współpracowałem bardziej z menadżerem o ogromnym zaangażowaniu, analitycznym podejściu i odpowiednim „używaniu intuicji” zarówno w stosunku do szeroko rozumianych projektów, które prowadziła, negocjacji, w których liderowała jak i zespołu, którym zarządzała. W ostatniej fazie Naszej bezpośredniej współpracy odczuwałem pełne zaufanie, wsparcie, ale również dużą swobodę w realizacji powierzonych mi zadań i w zarządzaniu dedykowanymi obszarami. Jeśli miałbym określić Dagmarę jednym zdaniem to zawsze będę ją postrzegał jako charyzmatycznego, kompetentnego lidera, który swoim entuzjazmem potrafi porwać zespół do działania.

Maria Krystew

Therapist, coach

Dagmara jest bardzo profesjonalną i skrupulatną osobą. Zadania, których się podejmuje realizowane są na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem, terminowo i dokładnie. Dagmara ma duże umiejętności globalnego zarządzania projektem zarówno na poziomie merytorycznym jak i zarządczym. Mocną jej stroną jest praca w zespole oraz szukanie innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań.

Maurycy Turek

Akcjonariusz członek Rady Nadzorczej w Colway International S.A.

Ponad wszystko, umiejętnie korzysta z zasobów pozyskanych w trakcie całej kariery zawodowej. Bardzo konkretna, rzeczowa i zasadnicza. Wymagająca jeszcze więcej od siebie niż od innych, wielozadaniowa. Otwarta na nowości wiecznie ciekawa świata i ludzi. A wszystko co potrafi robi w trzech językach. Jak pracuje to za trzech i dookoła się iskrzy. Mówią o Niej 10 w skali Beauforta albo dynamit – pełna zgoda.

Michał Stopka

Digital Development
Business Development
✔ DIMAQ Profesional
Digital Marketing
Strategy

Miałem przyjemność pracować z Dagmarą Łuczyńską przy projekcie Instytut Genesis w Hotel Nadmorski**** w Gdyni. Dagmara jest osobą bardzo energiczną, z nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Jej największym atutem jest pozytywne podejście, dokładność oraz otwartość na wszelkie nowe i ciekawe propozycje, co jest bardzo istotne w relacjach interpersonalnych. Zawsze w pełni zaangażowana i budująca pozytywną atmosferę w zespole. Posiada duże kompetencje menedżerskie oraz coachingowe. Niewątpliwie Dagmara jest jednym z najbardziej inspirujących menedżerów, których miałem okazję poznać.

Sokołowska Ewa

Trainings & Education

I have the pleasure to know and work with Dagmara since May 2014. She invited me as an expert to Project Kobieta Lubię się at femin it!. I am particularly impressed by her strong leadership skills. She shows solid organizational and management abilities and she is very efficient and always completes her tasks with professionalism. Significant part of her job include team building, respecting team members needs and motivating. Dagmara is always willing to offer her assistance and has an excellent rapport with the experts, their demands, emotions and ambitions.

She has a positive, open-minded personality and displays innovative mindset, connecting business vision with diversity and inclusion best practices in organization. I therefore enthusiastically recommend her as leader to any cooperation, team building and developmental project.

Urszula Dziewit-Gontowska

Manager ds PR i Komunikacji
w SIM

Dagmara prowadziła Strefę Smart People podczas Forum Rozwoju Mazowsza w listopadzie 2016. Podjęła się tego zadania, aby wesprzeć działania Mazowii z jednej strony oraz – z drugiej strony – aktywności marketingowe Stowarzyszenia Interim Managers, którego jest aktywną członkinią. Perfekcyjnie przygotowała się do tej roli, choć, jak przyznała, było to dla niej nowe wyzwanie. I – co więcej – miała bardzo mało czasu, aby zapoznać się z obszarem merytorycznym wydarzenia. Było wielką przyjemnością słuchać jej podczas wprowadzania i podsumowywania wystąpień kolejnych prelegentów i uczestników debaty.

Celne uwagi i spostrzeżenia, piękna polszczyzna (rzadkość w dzisiejszych czasach!), inspirująca osobowość oraz radiowy głos i naturalna łatwość panowania nad publicznością i prelegentami na scenie – to elementy, które decydują o sukcesie wydarzenia i jednocześnie to cechy, którymi najkrócej można opisać wkład Dagmary w ten projekt. Serdecznie polecam!

Beata Bukowska

Inwenta, Partner, członek założyciel Stowarzyszenia Interim Managers, Dyrektor SearchNet International SNI

Chciałabym zarekomendować Dagmarę Łuczyńską jako profesjonalną osobę w prowadzeniu debat eksperckich i wystąpień publicznych. Dagmara potwierdza swój wysoki profesjonalizm merytorycznym przygotowaniem, doskonałą organizacją i osobistym zaangażowaniem.

Izabela Antosiewicz

Inwenta, Partner, członek założyciel Stowarzyszenia Interim Managers, Dyrektor SearchNet International SNI

Dagmara to osoba, która uwielbia wyzwania. Nie straszne są jej zadania, z którymi inni być może mogliby sobie nie poradzić. Przełamuje bariery, kocha się uczyć nowych rzeczy. Ma bardzo wysoki standard oczekiwań wobec jakości wykonywanych projektów. To osoba odpowiedzialna, a jednocześnie empatyczna. Tak wyjątkowe zestawienie cech charakteru sprawia, że współpraca z nią jest nie tylko owocna, ale także niezwykle przyjemna.

Jolanta Bylica

Psychologist, Psychotherapist, Coach

Dagmara is a great person who can envision the future and does not hesitate to take risks and push her team towards excellence. At the same time, she also knows how to use others skills and delegate responsibilities according to capacities. Working with her is for me an enjoyable and fruitful experience.

Joanna Ceplin

Social Media ✔ Online Marketing ✔ Autorka książki”Uwierz w swoją markę online” ✔ joannaceplin.pl ✔ markaonline.pl

Cieszę się, że mogę pracować z Dagmarą przy jej projekcie Kobieta Lubię się w feminit! Jej zaangażowanie, umiejętność słuchania i rozwiązywania problemów pokazują profesjonalizm i niesamowite doświadczenie w zarządzaniu projektem i budowaniu zespołu. Dagmara to dla mnie kobieta niezależna i odpowiedzialna. Pozytywne nastawienie, otwartość oraz rzeczowe i szczere podejście to z kolei cechy, które bardzo cenię, szczególnie przy dłuższej współpracy. Wierzę, że wizjonerskie pomysły Dagmary to działania z misją potrzebne każdej kobiecie!